Když se člověk ocitne po finanční stránce v úzkých, má vlastně jen jedinou jistotu. A sice tu, že se od něj počnou odvracet takřka všichni, kdo mají peníze a byli by schopni mu vypomoci. Schopni ano, ale ochota jim schází.
Ať se takový člověk obrátí na kohokoliv, známými počínaje a bankami konče, může si být vesměs jistý neúspěchem. Protože všichni se v tu chvíli řídí starým známým moudrem ‚lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše‘. A proto raději ani korunu nedají.
A co má dotyčný člověk v nesnázích podniknout nyní? To si snad má vzít oprátku a jít se někam pověsit?
Jistě, i tato možnost tu je. Ale já osobně bych s ní raději počkal a zkusil se spíše obrátit se žádostí o půjčku na nebankovní sektor. Na ty, od koho se může člověku dostat řešení v podobě produktu zvaného americká nebankovní hypotéka.
Jedná se tu o možnost, jak vcelku snadno a rychle přijít k penězům, jichž se nedostává, a to třeba i na dlouhých až třicet let. A to navíc s možností nízkých splátek, s úroky nejednou dost podobnými těm bankovním a bez rizika, že zde zaručeně sehraje negativní roli nějaký ten záznam v registrech dlužníků.
Americká nebankovní hypotéka totiž spočívá v tom, že se člověku dostává půjčky ve výši až sedmdesáti procent ceny nemovitosti, jíž se za tuto půjčku zaručuje, respektive nemovitosti někoho jiného, kdo se ochoten se touto za našeho nebožáka zaručit. Je-li tomu tak, nesehrává zase až takovou roli ani výše žadatelových příjmů, ani nějaký ten záznam v registrech dlužníků, ba co víc, nejsou tu vyžadovány ani žádné poplatky předem a vše probíhá více než hladce. Stačí poslat e-mailem několik fotografií nemovitosti, jež má posloužit coby záruka vrácení oné půjčky, stačí vyplnění on-line formuláře a pak už jenom vyčkání kontaktu ze strany pověřené osoby, jež se žadatelem probere vše až do těch nejmenších detailů. A pak už člověku přistanou na účtu vytoužené peníze, jež lze použít k čemukoliv. Lze je užívat po celou sjednanou dobu, nebo je naopak kdykoliv předčasně vrátit, lze žít jako člověk. A o to přece jde.