Zateplení pro budovy

Značková izolace Knauf

Značkové stavební izolace vyrábí společnost Knauf již několik let. Izolace Knauf jsou vyráběny z minerální vlny, která se zpracovává pomocí nejnovějších moderních technologií. Jde o zcela novou technologie nazývanou ECOSE Technology, která funguje na principu přírodního pojiva, které neobsahuje téměř žádné chemické látky, které by nejen narušovali životní prostředí, ale zároveň nijak neohrožují zdravotní stav člověka.

Díky těmto pojidlům má tepelná izolace hnědou barvu, který symbolizuje vyšší úroveň udržitelnosti teploty. Minerální izolace, která je přidávána do izolací Knauf je vyrobena nejen z těchto přírodních pojiv, ale její součástí je také ještě jedno pojivo, které je vyrobeno na organickém základě, které neobsahuje škodlivé chemické látky ani chemická nebo přírodní barviva.

Izolační materiál je balený ve formě desek a ve více kusech. Materiál je určen jako výplň vnitřních stěn budov nebo mezi stěnu a sádrokarton. Nejen, že zajišťuje tepelnou izolaci, ale zároveň působí jako zvukotěsná izolace, která je zdravotně nezávadná. Důležité je samozřejmě správné použití této izolace a to z důvodu jeho kvalit a způsobu použití za účelem splnění vlastností, ke kterým je určena. Tento izolační materiál by měli na stěny vkládat nejen profesionálové, ale především lidé, kteří mají jistě zkušenosti s obkládáním izolačního materiálu.

Komentáře jsou uzavřeny.

Podívejte se na levné plastové dveře do vašeho bytu - plastovedvere.com